.

.

Дифузери за есенцијално масло Голема просторија, дифузер за ароматерапија од 500 мл со далечински управувач, ултразвучен мирис ладен овла овластувач за автоматска ?

Дифузери за есенцијално масло Голема просторија, дифузер за ароматерапија од 500 мл со далечински управувач, ултразвучен мирис

DEN 159.68

Количина на стоки
Тековен

【Арома и овлажнител 2 во 1】 Навлажнувачот на дифузерот користи напредна технологија за ултразвучна дифузија Атомизира есенцијални масла за да ви помогне да дишете подобро и да пополнува голема просторија со мирис. Особено кога воздухот е сув, за време на сезоната на алергија или кога сте болни, тоа ќе биде суштински дел од вашиот убав живот. 【14 режими на светлина и 23d B Супер тивка】 Дифузер за масло од ароматерапија за есенцијални масла Голема просторија Вклучени 14 различни комбинации на светлина, можете да ја изберете фиксната боја на светлината што ја сакате во различни сцени. 23d B тивка обезбедува удобна околина за да ви помогнеме добро и вашето семејство да спијат добро. 【Подолго време на магла и без протекување】 Дифузерите за есенцијално масло имаат поголем резервоар од 500 мл, работат до 15 часа, не мора да ја надополнувате водата толку често, а овлажнител го презема третманот со протекување. Техничките надградби им овозможуваат на дифузерите со ароматерапија да имаат мал волумен без да го заземат вашиот простор. 【Погоден и супериорна безбедност] Мирисот дифузер изграден со паметен систем за контрола. Можете да го користите многу лесно со далечински управувач или рачно прилагодување 4 Поставување на тајмер (10 S / 2 H / 4 H / континуитет) додека легнете на вашиот кревет или кауч. Вграден во детектор на ниво на вода, навлажнувачот автоматски ќе се исклучи кога ќе истече времето или водата ќе истече без да биде нарушена, чувајќи го вашиот дом безбеден. 【Прекрасни подароци】 Овој дифузер за арома е идеален подарок. Создадете мирна и удобна околина за вашите најблиски и семејството да се опуштат и да уживаат во животот. Во меѓувреме, елегантните навлажнувачи на дифузер од дрво-зрна се исто така погодни за дома, канцеларија, просторија за јога, спална соба, кујна, итн. Овластувачите на дифузери од дрво-зрно, се исто така погодни за дома, канцеларија, просторија за јога, спална соба, кујна, итн. Совети : Ако Го отворате капакот на дифузерот за ароматерапија, може да има мала количина вода што истекува, не затоа што овлажнителот протекува, затоа не грижете се. 【Арома и овлажнител 2 во 1】 Навлажнувачот на дифузерот користи напредна технологија за ултразвучна дифузија. Атомизира есенцијални масла за да ви помогне да дишете подобро и да пополнува голема просторија со мирис. Особено кога воздухот е сув, за време на сезоната на алергија или кога сте болни, тоа ќе биде суштински дел од вашиот убав живот. 【14 режими на светлина и 23d B Супер тивка】 Дифузер за масло од ароматерапија за есенцијални масла Голема просторија Вклучени 14 различни комбинации на светлина, можете да ја изберете фиксната боја на светлината што ја сакате во различни сцени. 23d B тивка обезбедува удобна околина за да ви помогнеме добро и вашето семејство да спијат добро. 【Подолго време на магла и без протекување】 Дифузерите за есенцијално масло имаат поголем резервоар од 500 мл, работат до 15 часа, не мора да ја надополнувате водата толку често, а овлажнител го презема третманот со протекување. Техничките надградби им овозможуваат на дифузерите со ароматерапија да имаат мал волумен без да го заземат вашиот простор. 【Погоден и супериорна безбедност] Мирисот дифузер изграден со паметен систем за контрола.

Други карактеристики

Најдобри понуди