.

.

Адамас-бета 250 ПАРЧИЊА 2мл Трансфер Пипети Пластични Течности За Еднократна Употреба Дозирање Фино Врвот Капалка Пипети Дипломирани, Долги 13,5 см

Адамас-бета 250 ПАРЧИЊА 2мл Трансфер Пипети Пластични Течности За Еднократна Употреба Дозирање Фино Врвот Капалка Пипети Дипломирани,

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

● Материјал на производот : Полиетилен; Пипети За Пренос На Пластика за Еднократна Употреба + Предност : Мека, податлива и лесна за употреба; јасни читливи ознаки; дипломиран. ● Широка примена : Совршен За пренесување На Етерични Масла Мешање Парфеми Акрилни Бои Течности, исто така се користи Во Лабораторија, кујна, тестирање хемија, микробиологија истражување итн. Одлични за пренос на течности специјално за употреба на ароматерапија за мерење на етерични масла. ●●ТИП на СТИСКАЊЕ● : Едноставен дизајн, само исцедете ја течноста што ја сакате одозгора. Адамас-бета 250 ПАРЧИЊА 2мл Трансфер Пипети Пластични Течности За Еднократна Употреба Дозирање Фино Врвот Капалка Пипети Дипломирал, Долг 13,5 см.

Други карактеристики

Најдобри понуди