.

.

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга 2 во ултра тенки премиум заштитни налепници за тело Скини Универзална обвивка од еднорог коњ starвезда

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга 2 во ултра тенки премиум заштитни налепници за тело Скини Универзална обвивка

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch. Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува во површинска книга / книга2 15inch. Изработено од издржлива 3М Материјал Ослободување без да оставите оценки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book е исчистен пред да нанесете.

Други карактеристики

Најдобри понуди